Menno van Lienden heeft vandaag het Daja & 13 Wezen-toernooi in Berlicum op zijn naam geschreven. De ENMV-speler won alle vier zijn partijen. Peter Beese (DLD, 2e) en Jeroen Meijer (Bamboe Acht, 3e) vergezelden hem op het podium.

NMB_Berlicum_2015_Podium_C

  TP1MJP1TP2MJP2TP3MJP3TP4MJP4TPTMJPT
1Menno van Lienden4714924213413316509
2Peter Beese1114984169412813406
3Jeroen Meijer419425241432-312386
4Wenda Vanderbist2632-94215411012379
5Janco Onnink429341090-170414612378
6Linda Mous2401-544120419611302
7Foppe Bakker2-3141491-31411011197
8Silke Bansemer41222-34451-111163
9Janie Nolten2214971-3946911148
10Andre Rijnders0-13135449249311108
11Diana van de Wetering1-4348341072-711176
12Wil Meijer-Kal41030-8224245210115
13Eric van Balkum21044864890-17010109
14Aty de Groot41211-614821-641078
15Rudy Wong-Chung4464682620-1261050
16Sonja Meulendijk0-12541981-5542579275
17Dimphy van Grinsven49742700-861-189263
18Anneke Bakker2782811-14141479165
19Michel van Damme2-161-28480241977
20Ad van der Linden2712-5341031-76945
21Heiko Domann2682410-5941668216
22Janine Scholtemeijer1-5641452941-198164
23Mirjam van Muijen41590-1060-11341938133
24Olav Sommers1-81-3424941178124
25Eveline Broers1-18201-8465839
26Twan van den Nieuwendijk2141-104701-1368-62
27Harry Kal41860-1032-301-1752
28Jack'lien Pilgram2-151-70216292723
29Anton Kosters0-1644832921-207-9
30Chris Scheffler2121-5741970-1677-15
31Cornelia Capito4401-322490-1567-99
32Cisca Bazuin41882541-1500-2057-113
33Hanneke Morel0-1732314831-957-154
34Dagmar Fischer1162781-2921266191
35Jacqueline Stoekenbroek41200-1010-5321866152
36Yvonne van der Heide1-591-1330-58425868
37Robert Bodde2171292-81-3563
38Leni Janssen2541-342661-996-13
39Yannick Michiels1-2142271-1140-2036-111
40Trees Meijer4700-1342-130-1086-185
41Neil Corné4911-521-370-2216-219
42Irma Michiels230140-61283556
43Cees van den Brink120-7326278513
44Peter van Damme0-10441991-520-635-20
45Nino Aringaneng1-230-14342170-765-25
46Marian Peerdeman41660-1001-220-1255-81
47Ton Rijnders2400-1121-562165-112
48Agnes Schaapsmeerders0-1292502451-925-126
49Marjan van den Nieuwendijk1-782-342190-945-187
50Gerard van der Bie0-1512172621-1765-248
51Jan Warbout0-1554671-810-1905-359
52Petra Elferink0-512640-12121044-4
53Gerda van Oorschot0-651-602211-304-134
54Ronald Lammers1-120-1081-742594-135
55Pauline van der Linden0-121151-612-124-189
56Anneke Keyl1-1261-900-1232284-311
57Berry Heijn0-1403540-560-223-164
58Annie Hagman0-1582340-441-343-202
59Oscar van den Nieuwendijk1-1050-1400-1112693-287
60Ans Hoogland0-1110-1641-522383-289
61Ulla Eickschen0-820-640-1572592-244
62Ria van der Putten1-730-510-590-1111-294
63Dennis Boekstaaf0-1520-2040-841-161-456
64Leo Elferink1-120-1200-2400-1841-556
Bij de recreanten was last minute-invaller Erica Verkuijlen de sterkste. Net als Ieneke Marsidi behaalde ze 12 tafelpunten. Stella Micola (11 punten) legde beslag op de derde plaats.

NMB_Berlicum_2015_Podium_R

PosNaamTP1MJP1TP2MJP2TP3MJP3TP4MJP4TPTMJPT
1Erica Verkuijlen21541452-18415512297
2Ieneke Marsidi232-3444415412198
3Stella Micola25347641961-3211293
4Vera Drost1-17416541512-2811271
5Thea van Nuland35341252825811244
6Riny Zomers0-59489241423610307
7John van Amelsfort1-381-44114410610178
8Anita van Hoof41304501-131-6410103
9Ida Osinga1-500-53415443109361
10Janet Vlug42721-350-6341029276
11Elly Klaassen0-86437642020-428450
12Franka de Vries0-890-97432941218264
13Joop Krijgsman4992640-732428132
14Lenny van de Wouw460261-391-508-23
15Jan Hagman2502-292301-7744
16Coby van Amelsfort0-541-55483264738
17Yvonne Muller2192791-732-397-14
18Ineke Koster2-670-781-634677-141
19Tonnie van der Bie1-4841101-500-1966-184
20Fenne Schuurmans4910-2590-662-396-273
21Ans Dalhuisen1111-761-222455-42
22Luuk van Balkum1-152631-511-755-78
23Ada Swinkels0-722472-311-575-113
24Marga Jansen3532310-1030-1555-174
25Ries Muller0-1081-482-172-65-179
26Antoinette Kruijer4590-1460-1351215-201
27Janny van der Meer41231-160-1800-1415-214
28Peter Welters2731-1812-200-1465-274
29Hermine Lemmens-Tan1-971-440-74183-207
30Lies Boskamp0-1010-652-340-1732-373
31Linda Geudens0-1680-611-1180-651-412
32Auktje Bussink1-950-1760-1090-1741-554