In 2019 wordt de Nederlands Kampioen vastgesteld aan de hand van de beste vijf scores die elke speler heeft behaald op de volgende 8 MCR-toernooien: Kongrovers-toernooi (KR), Valentijnstoernooi (VT), De Reus van Rotterdam (RvR), het Skôn Spel-toernooi (SST), de Dutch Open (DO), het Negen Poorten-toernooi (9P), de Rode Draak Twente (RDT) en het Domtorentoernooi (DT).
De ranglijst is tevens bepalend voor kwalificatie voor het Open Europees Kampioenschap 2020 (OEMC) in Valencia.

EINDSTAND
(met dank aan Oscar van den Nieuwendijk)

Uitleg:
De afkorting CO is vermeld bij spelers die gebruikmaken van de compensatieregeling voor organisatoren
Deze compensatie vloeit voort uit het NMB Toernooireglement en wordt conform daaraan pas aan het eind van het jaar berekend en toegekend.

Dennis Boekstaaf is MCR- én NTS-kampioen!

   Beste van 5KR VT RVR SST MDO 9P RDT DT 
posTPTPMPTPMPTPMPTPMPTPMPTPMPTPMPTPMP
1Dennis Boekstaaf692398123777918996-3218543125661658111331
2Marjan van den Nieuwendijk67175192131241577713345217393-2981239
3Twan van den Nieuwendijk6522865-51146201252810319228325-2047-13
4Eveline Broers6217471042814466132976-1571511310771044364
5Anja van Oorsouw6117365-21381336-431-35719606101441250412349
6Diana Westdijk601971134578701472214395113276-186
7Ad van der Linden6017183-1671153910 (CO)236 (CO)152698981222012454
8Sandra van Wijngaarden59,55445-177132195-1546-8515-775-308164999,5 (CO)12 (CO)
9Eric van Balkum591078877912311386122251759102855-18
10Gerda van Oorschot571575102275-2614-139715421798102905-779106
11Marjoleine Lips56,5528824-280112853-3209-4471426710.516512258
12Ans Hoogland569984-33310108122336-98194543-2015119301
13Joke de Jong548015-288166788840161461226910147873
14Leni Janssen53141514520914145996-3881268156
15Anton Kösters52995114481125473762912-311259
16Hanneke Morel52785101061-4558-1461634192479237
17Martin van Thiel50768101543-1673-1781661510615-148986
18Olav Sommers503727106111137-1531429810-3905-1482453-234
19Jan Warbout49,580791395.5-53-27113-24146635-81834
20Barry de Vos4933142865-18392215974-2636-1892-152
21Menno van Lienden481165999102379125114469-2589258
22Wil Meijer-Kal4855791789411158116403-283
23Anneke Keyl484973-1877994-13716-41713514441
24Marianne Croeze474448-288721024712-669219
25Gerard van der Bie46283-2327-545-50713138163795724-153
26Rika van Assendelft453444-2427168-510-3195-1891220813360
27Chris Scheffler442595-18461606-11415170101297-86
28Maaike Fleskens43,5-559138-238115-728.5-754-30010195-330
29Yvonne van der Heide427331-406583519124456-2939255102435-149
30Mieke Weber426503-220124884-175106103606-29
31Pauline van der Linden423294-185113632-313141175-623-272896
32Mattheu van Oorsouw422705-1715-107-37812810-1355-715-212316
33Jacqueline Oudshoorn4214181015178-623-1788-791-2758-3910220
34Rudy Wong-Chung402337494-2127-1646-32153995-1145-193-335
35Ronald Lammers401645-18910578218111551-4096-77
36Herma van Mourik409610391015691568273-282
37Berry Heijn394310164-1456-5681246-5469-364-3536-5
38Vera Drost38737-8396113165-756-91
39Aty de Groot38-4867-172101893-3315-569864824-407
40Floor Perquin37-236-1115-1246-1275-5701016110178
41Piet Scholte36,52756-1190-518817892515.5-698342-193
42Petra Elferink36-546274-608-1791929-1962-333
43Leo Elferink36-603868-5911795-1194-5102-469
44Eugenie Teunissen35-333111554-1304-2336-1126-1068-140
45Ineke Koster34,5-626-1142-1337744,5-2163-7906-546.5-1469178
46Harry Kal34-288634-86113918-4545-142
47Gert van der Vegt33-66211823-1498-4548553-196
48Ieneke Marsidi32-1236267-16102043-1866-151
49Anja van den Boogaart32-5975-2379493-4609761-3996-25
50Oscar van den Nieuwendijk32-6725-1166-1005-304-9411-2185-2545-208
51Zeger de Jong28-7801-4246-659-226-2386-31
52Ria van der Putten28-9541-3575-1588.51845-7797.51412-342
53Jaap Croeze28-9669748525-1055-7921-195
54Annechien Deurloo27-479134546-1353-2570-5015-40
55Annette Kruijer27-14355-2566-5588-427361-615
56Tonny van der Bie21-10352-268111784-2342-3032-4080-494