Riichi ranglijst

Riichi ranglijst 2018-04-05T14:50:07+00:00

De Nederlands Kampioen wordt bepaald door de vier beste resultaten van de volgende zes toernooien op te tellen.
Tsumo! Dora (T!D), Sakura Taikai (ST), Oranda Sai Kou (OSK), Tsumo! (T!), Aki no Taikai (AnT) en de Riichi Dutch Open (RDO).
Deze ranglijst geldt tevens als toetssteen voor kwalificatie voor het ERMC 2019 in ‘s-Hertogenbosch.

EINDSTAND*
(met dank aan Oscar van den Nieuwendijk)
*de definitieve ranglijst zal slechts spelers vermelden die de vereiste vier toernooien hebben gespeeld

Uitleg:
De afkorting CO is vermeld bij spelers die gebruikmaken van de compensatieregeling voor organisatoren
De afkorting CS is vermeld bij spelers die gebruikmaken van de compensatieregeling voor scheidsrechters
Deze compensaties vloeien voort uit het NMB-toernooireglement en worden conform daaraan pas aan het eind van het jaar berekend en toegekend.

PositieAchternaamT!DSTTussentotaal
1Cees van den Brink8260058000140600
2Martha Pasterkamp127800127800
3Ingrid Broeder-14200139600125400
4Ans Hoogland4860071600120200
5Bert Claessen9700097000
6Reylly Brands517003050082200
7Janco Onnink558002520081000
8Marianne Croeze604001770078100
9Angelique Delfsma51007000075100
10Martijn Gulmans124005650068900
11Trees Meijer98300-3540062900
12Janny van der Meer72400-1530057100
13Michael van der Sluis5470054700
14Sonja Meulendijk-28005710054300
15Anneke Keyl-295008330053800
16Pauline van der Linden4950049500
17Anneke Bakker68500-2680041700
18Leni Janssen4080040800
19Menno Deij – van Rijswijk56300-2840027900
20Nino Aringaneng2520025200
21Eveline Broers25002200024500
22Cor Hoogland-428006560022800
23Yvonne van der Heide1810018100
24Ad van der Linden61006100
25Mattheu van Oorsouw-2900-2900
26Jaap Croeze-2090015400-5500
27Dennis Boekstaaf-3140024200-7200
28Rene Khezam-7600-7600
29Foppe Bakker81400-100600-19200
30John Kuijpers-5800037700-20300
31Hanneke Morel27000-62300-35300
32Ria van der Putten-35600-35600
33Désirée Heemskerk58200-95500-37300
34Robert Bodde-50000-50000
35Sjef Strik-47600-6800-54400
36Jacqueline Oudshoorn-21900-35700-57600
37Martin Rep4200-65600-61400
38Annemiek Mallee-9200-62500-71700
39Joop Krijgsman-36100-43300-79400
40Gert van der Vegt-85800-85800
41Harry Kal15500-103800-88300
42Yvonne Heemskerk-105200-105200
43Els Kuijpers-107800-107800
44Dimphy van Grinsven-104400-3500-107900
45Olav Sommers-61500-49700-111200
46Janine van Wijk-66300-53100-119400
47Nel Hofman-79000-46700-125700
48Gerda van Oorschot-121600-12600-134200
49Jinbi Jin-36300-98200-134500