De titel Nederlands Kampioen in 2023 valt toe aan de NMB-speler met de hoogste totaalscore behaald in minimaal 3 van de volgende vier toernooien: Groene Draak-toernooi (WDT), Groene Hart-toernooi (GHT), Oostpoort-toernooi (OT) en het Bondstoernooi (BT).

EINDSTAND
de eindstand vermeldt slechts spelers die NMB-lid zijn en de vereiste drie toernooien hebben gespeeld
(met dank aan Oscar van den Nieuwendijk)

Uitleg:
De afkorting CO is vermeld bij spelers die gebruikmaken van de compensatieregeling voor organisatoren
De afkorting CS is vermeld bij spelers die gebruikmaken van de compensatieregeling voor scheidsrechters
Deze compensaties vloeien voort uit het NMB-toernooireglement en worden conform daaraan pas aan het eind van het jaar berekend en toegekend.

Piet Scholte

posnaameindstandWDTGHTOTBT
1Piet Scholte2944075681449073824498
2Jelle Duinsbergen20536770-1064746412302
3Marcel Tjon-A-Sam191085046108723190
4Harry Boogaart1356115193-1676-441644
5Wobbe Kijlstra1216769266452-1211
6Joost van Doorne7160-23647771-514-97
7Jennemiek van Gestel26381636-21723174
8Caroline Warmerdam1863-1231-43147408
9Anja Buurman1606-35622916-1016-294
10Karl van 't Hazeveld696-8218-359432681022
11Peter den Hartog3444733-2814-3192-1575
12Jan Keevel-441576-52803660-6521
13Ria Rep-380-67101512156-2048
14Koen van Dijk-1050-5116-41145324-2260
15Gerrit Kragt-2596-344-698-1554-5441
16Victor Laurs-3712-17201766-3758
17Patricia Schilte-59831254-3101-4136
18Jenneke Kragt-6088-2806-4526-1786-1496
19Jans de Heij-7620-6038-111849602