Ranglijst NTS

Ranglijst NTS 2017-03-27T21:19:48+00:00

In 2017 wordt de Nederlandse Kampioen vastgesteld aan de hand van de beste drie scores behaald op de volgende NTS-toernooien: Witte Draak-toernooi (WDT), Groene Hart-toernooi (GHT), Oostpoort-toernooi (OT) en het Bondstoernooi (BT).

TUSSENSTAND
(met dank aan Joop van Doorne)

Pos. WDTGHTOTBTTotaal
1Jelle Duinsbergen1510415104
2Jenneke Kragt77327732
3Albert de Bakker69146914
4Piet Scholte53165316
5Monique Westgeest52745274
6Ria Rep43104310
7Wilma Engelsman39723972
8Jeroen Meijer31343134
9Herman van den Berg29622962
10Peter den Hartog27842784
11Ria Zaal27522752
12Joost van Doorne25852585
13Gemma de Bruijn24772477
14Onno Kiviet18261826
15Ton Rijnders566566
16Dennis Boekstaaf308308
17Jelte Rep280280
18Charlotte Tielrooij236236
19Gerrit Kragt-642-642
20Marcel Tjon-A-Sam-714-714
21Anton Kösters-1380-1380
22Joop van Doorne-1523-1523
23Harry Kal-1874-1874
24Gert van der Vegt-1932-1932
25André Rijnders-2263-2263
26Koos van Praag-2620-2620
27Franca de Vos-4639-4639
28Annemie Verhoeven-4657-4657
29Peter van der Smitte-6574-6574
30Annemiek Rabs-6697-6697
31Simone Davis-7154-7154
32Jan Keevel-9517-9517
33Hans Westgeest-14770-14770

*) Spelers dingen volgens de regels niet mee naar het Nederlands Kampioenschap.