NTS-ranglijst 2017

NTS-ranglijst 20172018-05-27T13:10:18+00:00

In 2017 wordt de Nederlandse Kampioen vastgesteld aan de hand van de beste drie scores behaald op de volgende NTS-toernooien: Witte Draak-toernooi (WDT), Groene Hart-toernooi (GHT), Oostpoort-toernooi (OT) en het Bondstoernooi (BT).
De definitieve ranglijst vermeldt slechts spelers die de vereiste drie toernooien hebben gespeeld.

EINDSTAND
(met dank aan Joop van Doorne)

  WDTGHTOTBTBEST OF 3TOTAAL
1Jelle Duinsbergen15104-645085926081857112121
2Janet Visser7708-2460121731742117421
3Jenneke Kragt7732-2507556631181641613909
4Dennis Boekstaaf3084194432733281184912157
5Patricia Schilte9300876-1461003010030
6Jelte Rep28011386-198396839683
7Joost van Doorne2585402026711749927611025
8Gerrit Kragt-6421268-632056936319-1
9Ria Rep43103548-185660026002
10Wilma Engelsma3972-16142361-39084719811
11Charlotte Tielrooij2364348-574-85904010-4580
12Koen van Dijk3808702-77237383738
13Jan Keevel-9517-1728368013563308-6209
14Joop van Doorne-1523238-134229391835312
15Peter den Hartog2784-61323722-54771029-5103
16Gemma de Bruijn2477-866-798813813
17Franca de Vos-46397479-2866-26-26
18Marcel Tjon-A-Sam-714-46702286-2388-816-5486
19Koos van Praag-2620-58621900-552-1272-7134
20Onno Kiviet1826-6599566-4207-4207
25Annemiek Rabs-6697-7020-29374710-4924-16654
21Monique Westgeest5274-5676-5646-6048-6048
22Hans Westgeest-14770-4702-2170780-6092-20862
23Simone Davis-7154-14551676-6933-6933
24Annemie Verhoeven-4657692-5768-9733-9733