MCR-ranglijst

MCR-ranglijst2018-11-14T22:35:10+00:00

In 2018 wordt de Nederlands Kampioen vastgesteld aan de hand van de beste vijf scores die elke speler heeft behaald op de volgende 8 MCR-toernooien: Kongrovers-toernooi (KR), Valentijnstoernooi (VT), het Skôn Spel-toernooi (SST), De Reus van Rotterdam (RvR), de Dutch Open (DO), het Negen Poorten-toernooi (9P), de Rode Draak Twente (RDT) en het Domtorentoernooi (DT).
Deze ranglijst is eveneens bepalend voor kwalificatie voor het Wereldkampioenschap in 2019.
De voorlopige ranglijst vermeldt slechts spelers die de vereiste vijf toernooien nog kunnen spelen.
De definitieve ranglijst zal slechts spelers vermelden die de vereiste vijf toernooien hebben gespeeld.

EINDSTAND
(met dank aan Oscar van den Nieuwendijk)

Uitleg:
De afkorting CO is vermeld bij spelers die gebruikmaken van de compensatieregeling voor organisatoren
Deze compensatie vloeit voort uit het NMB Toernooireglement en wordt conform daaraan pas aan het eind van het jaar berekend en toegekend.

  TOTAAL5 besteKR VT SST RvR MDO 9P RDT DT 
posTPMPTPMPTPMPTPMPTPMPTPMPTPMPTPMPTPMP
1Twan van den Nieuwendijk651848144011053114919301746371486813440
2Anja van Oorsouw621126101731325367319368917011162793
3Eveline Broers60,51539143856-36581613917.564487491212424
4Zeger de Jong601115144003-26476112383181306-867-1229141
5Barry de Vos5920861449910278113061043214571
6Janine van Wijk571623116361327378112641112011330
7Pauline van der Linden571517145731031075318473538108
8Luuk van Balkum5616756461242010328142521146781939208
9Marjan van den Nieuwendijk56103492467-3475110185184517212101
10Eric van Balkum551370818910 (CO)1567-348-2417385114548-629186
11Jacqueline Oudshoorn55109681467-71252512311161215-504196-139
12Marianne Croeze551031727112268-759302205514-69
13Olav Sommers54,55238138.51323-1341130613-231143035-432-253
14Ad van der Linden541232104345219-991270145129315
15Ria van der Putten52759722112459-92-2811631391887-35
16Janco Onnink5112776-87736122671574591178112
17Ans Hoogland5112107-488847-636-202198239300851
18Marjoleine Lips507756-2344-214111585-14513-748174103858132
19Harry Kal495775-2003-305144015-412-127112767314-346
20Berry Heijn48902-3116-1871020510-1646-3139-4013276
21Dennis Boekstaaf4710781023292215-1443-3081247471286-8923
22Anneke Keyl47720133196385-1646-273101476-2612242
23Martin van Thiel468709-2103433-25510728-1708795619378
24Yvonne van der Heide45,557992918.53091513-49131756-685-84-97
25Jaap Croeze444101-3198805-6283115344817
26Mattheu van Oorsouw442244-1296-1108-2010-2275-134815312428
27Joke de Jong44154-1764-1824-25910110172182-3308-175-120
28Wil Meijer-Kal4363565534103767-498114698189799
29Diana Westdijk432176-976-512-363162376-919219
30Jan Warbout42-126-1348893-2135-17812-1405-12761510158
31Sandra van Wijngaarden41-4575-1766-242122337911-2814-1652-3762-285
32Rudy Wong-Chung41-473112056-867-508359-5774-232
33Ronald Lammers406571345-66113384-1497-492101513-467
34Menno van Lienden3942971367-246-66112401-41481435-189
35Vera Drost384587-62958919981545109
36Gert van der Vegt38-2227-599-36121052-2228-10
37Gerda van Oorschot37-4172-2516-656-1432-23011-269857635-327
38Rik Scholten37-6342-4100-4295367-478109513123
39Ineke Koster36,5-3312-2334-13371104-38911.5-1628-866-603-102
40Eugenie Teunissen36-2988-61122625-3325-696-98
41Oscar van den Nieuwendijk35-1614-1635-1416-147868100821
42Dimphy van Grinsven35-1664-2274-1066-184151644-2596934-133
43Petra Elferink35-2663-3335-1235-128757121056-177
44Aty de Groot34-816-2574-42392361065-6487-15961616-212
45Jeroen Meijer32,5-7624-1586-1224.5-6253-27510-158158
46Jessica Heyliger32-4998963-2229355-5167108
47Jack'lien Pilgram31-65271452-3666-984-60812275
48Gerard van der Bie30-7028683-3667-17991413-366
49Piet Scholte29-6897-1586-825-1195-2066-124
50Leo Elferink25-6106406204-3114-3034-4585-56
51Hanneke Morel21-15636-1286-1972-6085-3162-314
52Annie Hagman17-15973-2212-4841-4836-2385-171