MCR-ranglijst

MCR-ranglijst2018-06-19T22:54:40+00:00

In 2018 wordt de Nederlands Kampioen vastgesteld aan de hand van de beste vijf scores die elke speler heeft behaald op de volgende 8 MCR-toernooien: Kongrovers-toernooi (KR), Valentijnstoernooi (VT), het Skôn Spel-toernooi (SST), De Reus van Rotterdam (RvR), de Dutch Open (DO), het Negen Poorten-toernooi (9P), de Rode Draak Twente (RDT) en het Domtorentoernooi (DT).
Deze ranglijst is eveneens bepalend voor kwalificatie voor het Wereldkampioenschap in 2019.
De definitieve ranglijst vermeldt slechts spelers die de vereiste vijf toernooien hebben gespeeld.

TUSSENSTAND
(met dank aan Oscar van den Nieuwendijk)

Uitleg:
De afkorting CO is vermeld bij spelers die gebruikmaken van de compensatieregeling voor organisatoren
Deze compensatie vloeit voort uit het NMB Toernooireglement en wordt conform daaraan pas aan het eind van het jaar berekend en toegekend.

    KR VT SST RvR MDO 
posTPMPTPMPTPMPTPMPTPMPTPMP
1Twan van den Nieuwendijk6114381440110531149193017463
2Jacqueline Oudshoorn55109681467-7125251231116121
3Marianne Croeze551031727112268-75930220551
4Zeger de Jong54710144003-2647611238318130
5Marjan v/d Nieuwendijk5189992467-347511018518451
6Pauline van der Linden491409145731031075318473
7Eveline Broers48,51213143856-36581613917.5644
8Anja van Oorsouw48867101731325367319368
9Ans Hoogland475947-488847-636-20219823
10Ria van der Putten45290722112459-92-28116313
11Olav Sommers43,5868138.51323-1341130613-231
12Yvonne van der Heide42,559892918.53091513-4913175
13Luuk van Balkum421046646124201032814252
14Sandra van Wijngaarden41-4575-1766-242122337911-281
15Rudy Wong-Chung41-473112056-867-508359-577
16Janco Onnink409616-877361226715745
17Eric van Balkum405168189CO7-348-2417385
18Martin van Thiel40-129-2103433-25510728-170
19Dennis Boekstaaf394751023292215-1443-30812474
20Harry Kal39-2355-2003-305144015-412-127
21Joke de Jong39-2894-1764-1824-2591011017218
22Marjoleine Lips39-5096-2344-214111585-14513-74
23Jaap Croeze37741-3198805-6283115344
24Ad van der Linden36426104345219-991270
25Ronald Lammers34-23571345-66113384-1497-492
26Jan Warbout34-5766-1348893-2135-17812-140
27Janine van Wijk31917116361327378
28Menno van Lienden3128671367-246-6611240
29Anneke Keyl30-80133196385-1646-273
30Diana Westdijk30-2746-976-512-36316237
31Jakko de Vries30-5354-4209156112256-496
32Aty de Groot30-11996-2574-42392361065-648
33Dimphy van Grinsven29-3534-2274-1066-18415164
34Ineke Koster28,5-8072-2334-13371104-38911.5-162
35Gert van der Vegt28107-599-3612105
36Wil Meijer-Kal28-8365534103767-498
37Berry Heijn28-4572-3116-1871020510-164
38Mattheu van Oorsouw28-4864-1296-1108-2010-227
39Gerda van Oorschot27-9582-2516-656-1432-23011-269
40Martha Pasterkamp269141451612398
41Leni Janssen26-122102906-12610-286
42Vera Drost251957-629589199
43Eugenie Teunissen25-1318-61122625-332
44Jessica Heyliger25-6078963-2229355-516
45Barry de Vos247771449910278
46Oscar van den Nieuwendijk23-4454-1635-1416-14786
47Piet Scholte23-5657-1586-825-1195-206
48Tonny van der Bie2254314454889
49Jack'lien Pilgram19-92771452-3666-984-608
50Herma van Mourik18442612212320
51Gerard van der Bie18-4778683-3667-179
52Chris Scheffler17-1652-2836-279145
53Leo Elferink16-2516406204-311
54Nino Aringaneng15,5-8171-6628.5376-192
55Jose Hoogland-ten Have15-308177-47
56Anja van den Bogaart15-5691975251-278
57Jeroen Meijer14,5-9054-1586-1224.5-625
58Rik Scholten14-12812-4100-4295367-478
59Liesbeth Boskamp13-2326-2307-2
60Petra Elferink13-5843-3335-1235-128
61Cisca Bazuin13-6425-1828-460
62Hanneke Morel12-3256-1286-197
63Annemiek Mallee10,5-14610.5-146
64Agnes Schaapsmeerders1031210312
65Mirjam van Muijen1030510305
66Désirée Heemskerk1016610166
67Ieneke Marsidi10581058
68Menno Deij10-22810-228
69Rene Schellekens91939193
70Christien Kruijsse-Kal91519151
71Ed Woons9-1049-104
72Janie Nolten9-4835-1164-367
73Cees van den Brink82238223
74Grea Donk874874
75Joop Krijgsman8-528-52
76Paul Deege6-1006-100
77Leny Schaaders6-2952-2234-72
78Janny van der Meer6-3693-1493-220
79Chris Janssen6-5816-581
80Floor Perquin6-6044-2742-330
81Trees Meijer5-665-66
82Annie Hagman5-7053-2212-484
83Thea van Nuland3-3633-363
84Anna van Craaikamp3-4113-411
85Mieke Weber2-2572-257
86Ingrid Broeder2-3832-383