Ranglijst NTS

Ranglijst NTS 2016-12-11T12:49:12+00:00

In 2016 wordt de Nederlandse Kampioen vastgesteld aan de hand van de beste drie scores behaald op de volgende NTS-toernooien: Witte Draak-toernooi (WDT), Groene Hart-toernooi (GHT), Oostpoort-toernooi (OT) en het Bondstoernooi (BT).

Anton Kösters

Anton Kösters

EINDSTAND
(met dank aan Joop van Doorne)

Pos. WDTGHTOPTBTTotaal
1Anton Kösters118456385477023000
2Janet Visser18141-698-302117119010
3Peter den Hartog-30570364723546217221
4Ria Rep46541781201004914692
5Joost van Doorne10276-4894297071813964
6Franca de Vos3003-35741374413173
7Jelte Rep7847-11784356-798611025
8Herman van den Berg7065456430610468
9Annemie Verhoeven1673-6570167653978746
10Patricia Schilte-1133-2118109677057668
11Conny van den Berg418326616375321
12Joyce Goddijn-1868177034883390
13Anja Buurman51051212-29583359
14Annemiek Rabs76520528-28892825
15Carlos Leite-290533461910-52922351
16Hans Westgeest-292-31283734-16941748
17Koos van Praag10861551-1980-13341303
18Ria Zaal8631852-1800-6160915
19Onno Kiviet-3208758-58022778328
20Simone Davis-37289648-6128-208
21Walter Deroo693-3308-6492-2615
22Jelle Duinsbergen-5406549737-4120
23Marcel Tjon-A-Sam-186-2239-3666-6091
24Joop van Doorne-2176-1992-3765-7933
25Monique Westgeest-12464-14125730-8146
26Tim Rombouts-4090-80973821-8366
27Koen van Dijk-3175-1442-3762-8379
28Colette Wabeke-604868-4024-10004
29Jan Keevel-2034-6399-5212-3308-10554
30Stella Beck-5624-1244-13146-20014

*) Spelers dongen volgens de regels niet mee naar het Nederlands Kampioenschap.