De Nederlands Kampioen wordt bepaald door de vier beste resultaten van de volgende zes toernooien op te tellen.
Tsumo! Dora (T!D), Sakura Taikai (ST), Roode Vijven Toernooi (RVT), Oranda Sai Kou (OSK), Tsumo! Ura Dora (T!UD) en de Riichi Dutch Open (RDO).
Deze ranglijst geldt tevens als toetssteen voor kwalificatie voor het WRC 2019 in Wenen.

TUSSENSTAND
de ranglijst vermeldt uiteindelijk slechts spelers die de vereiste vier toernooien hebben gespeeld
(met dank aan Oscar van den Nieuwendijk)

Uitleg:
De afkorting CO is vermeld bij spelers die gebruikmaken van de compensatieregeling voor organisatoren
De afkorting CS is vermeld bij spelers die gebruikmaken van de compensatieregeling voor scheidsrechters
Deze compensaties vloeien voort uit het NMB-toernooireglement en worden conform daaraan pas aan het eind van het jaar berekend en toegekend.

posNaambest4T!DSTRVTOSKT!UD
1Martijn Gulmans3470005990067200-3560012910090800
2Désirée Heemskerk25900068006040024800167000-40500
3Pieter Potmeer2078004990031800126100
4Nel Hofman1929005670043400134800-46900-42000
5Yvonne van der Heide19150039800113600-2020050300-12200
6Ad van der Linden183800855008030030017700
7Eveline Broers1607003750018300-181004050064400
8Foppe Bakker1531003400720003600-580074100
9Ans Hoogland15090059200253005550010900
10Robert Bodde110300-88003180086500800
11Anneke Keyl90800389002300031600-2700
12Gerda van Oorschot68000-668005190065200-11600-37500
13Leni Janssen6570060500-8090060900-8490025200
14Cees van den Brink62500-33600-5290091400-1410018800
15Marianne Croeze5820065300-3500-3600
16Sonja Meulendijk50200285002540016400-20100-52000
17Martin van Thiel4090047600-37100-2260053000
18Janny van der Meer22400-67200-104000700852003700
19Trees Meijer20700-1200-668007110017600-66900
20Jacqueline Oudshoorn17000-8600182007400
21Olav Sommers860014000-18600-4580059000
22Angelique Delfsma83008130039300-57300-55000
23Ieneke Marsidi790016400-60600-2560077700
24Sohana Ma Prem6400-400002590020500
25Janco Onnink-4100-47600-24700340051200-34000
26Jinbi Jin-72001700-29900-4450065500
27Dimphy van Grinsven-960043200-10300-12000-30500
28Dennis Boekstaaf-17000-7600084800-25800
29Menno Deij-264008000-55800-2160043000
30Sandra van Wijngaarden-359001800015500-69400
31Anneke Bakker-53700-27900-488001130011700
32Pauline van der Linden-5390027900-3150022200-72500
33Vera Drost-92500-2000-460007800-52300
34Ria van der Putten-216600-61500-109600-45500
35Nino Aringaneng-299100-66400-121300-36300-75100