Ranglijst MCR

Ranglijst MCR 2017-06-22T22:55:36+00:00

In 2017 wordt de Nederlands Kampioen vastgesteld aan de hand van de beste vijf scores die elke speler heeft behaald op de volgende 8 MCR-toernooien: Kongrovers-toernooi (KR), Valentijnstoernooi (VT), De Reus van Rotterdam (RvR), de Dutch Open (DO), het Skôn Spel-toernooi (SST), het Negen Poorten-toernooi (9P), de Rode Draak Twente (RDT) en het Dertien Wezen-toernooi (13W). Deze ranglijst is mogelijk eveneens bepalend voor kwalificatie voor het Wereldkampioenschap (datum en plaats nog te bepalen). De definitieve ranglijst vermeldt slechts spelers die de vereiste vijf toernooien hebben gespeeld.

TUSSENSTAND
(met dank aan Janco Onnink)

Pos+/- KR VT RvR DO SST Totaal 
TPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJP
10Menno Deij10351721112161846110235561284
21Pieter Bol9931031113114-281022854427
34Dennis Boekstaaf10121125754-189151341020951850
40Chris Scheffler9182112554-1691941584451727
53Rudy Wong-Chung9-9512527124288-451811149520
67Gerda van Oorschot5-377103691191301257449352
7-5Pauline van der Linden112099151112281536346951
811Marianne Croeze729692952411-1891220145657
9-4Jaap Croeze125988738-4214803-6545644
104Ans Hoogland112072-4343-30320103987944588
115Luuk van Balkum849103987-159101910444393
12-6Janco Onnink6-27919210264165842.5-22743,5786
1314Anja van Oorsouw91717111142561339143929
149Sandra van Wijngaarden632133637-826-4521124743108
152Cees van den Brink5-1211266612108812342251
1614Martin van Thiel3-3165-138562162291326742104
17-8Martha Pasterkamp1645781291517839764
18-8Diana Westdijk823672611271138339616
19-8Neil Corné92819-548661331139604
2013Eveline Broers2-2901153761788-751116338513
215Dimphy van Grinsven2-4074-11710184151717-5338-222
22-2Aty de Groot6-279-1134-24214-2635-9838-743
23-2Yvonne van der Heide10959362134335-26137629
24-12Wil Meijer-Kal6752-281132861622937309
259Menno van Lienden1017591798-43911636427
26-4Eugenie Teunissen7-295-8987012-284-16436-240
27-2Ronald Lammers6847-16161812-685-12736-254
28-13Marjan van den Nieuwendijk112972-45782561428935385
29-11Eric van Balkum11271135999-9133779
306Vera Drost4-2116-307-119-2577-2333-532
316Petra Elferink713991919-308717032192
32-1Jan Warbout113746-668853-6704-15832-435
33-9Ad van der Linden1012071941431631630
346Anneke Keyl8118161527-1731253
35-7Olav Sommers1-3827-956-731628030-270
363Nino Aringaneng6495-1803-25811825-14630-453
37-8Twan van den Nieuwendijk7351233110-16729199
387Leo Elferink102113-2777-4719-3029-567
39-1Jack'lien Pilgram710491429-4743-26928-497
40-8Janine van Wijk10911747127562
418Harry Kal631912-3888826369
42-7Oscar van den Nieuwendijk7525-1045-669-36426-482
434Ria van der Putten6-546-1007-54776426-637
446Jacqueline Oudshoorn9609-2457-11025-295
4511Gerard van der Bie7-775-934-19984824-321
46-5Liesbeth Boskamp4-1207-346-806-65323-887
47-5Jeroen Meijer6-1453-2914-20110-35723-994
48-5Nicole Haasbroek125181015622674
493Hanneke Morel3-4453-2756716-8844-19122-1724
5010Anja van den Bogaart3-1782-388101526.5-4321,5-457
51-7Foppe Bakker6-37101345-542143
5217Berry Heijn7434-230106121-126
53-5Mattheu van Oorsouw1-4108-4310-3082-32821-1089
54-8Mieke Weber9128107219200
5512Tonny van der Bie7-1895-18874019-337
56-2Janie Nolten81801-5313-1565-3552-45619-1318
57-6Piet Scholte10950-6298-2718-561
58-5Jose Hoogland-ten Have9-5811017105
599Trees Meijer4-707346417-32
606Cisca Bazuin12-3475-23517-582
61-6Leny Schaaders6-2061019816-8
62-5Annet Kitslaar2-4125-1985-2214-65416-1485
63-5Zeger de Jong135922-23815354
64-5Ingrid Broeder81237-12615-3
657Jakko de Vries10-4445-9415-538
66-5Anton Kösters1431714317
67-5Désirée Heemskerk8536-8414-31
68-5Sonja Meulendijk13-13713-137
69-5Bert Claessen12-6012-60
70-5Sohana Ma Prem12-14912-149
71-1Annemieke Hesselink-Schouten3-32984211-287
72-1Anneke Bakker5-95-1001-55111-660
730Barry de Vos92849284
740Chris Janssen92119211
750Tanny Hiemstra954954
760Annemiek Mallee9-1919-191
770Gert van der Vegt4-1465-1059-251
781Ada Swinkels6-722-2551-4239-750
79-1Rene Schellekens8-878-87
800Herma van Mourik6-1332-4008-533
810Dewi Satriasaputra5.5-1862-3987,5-584
82 Grea Donk6-556-55
83-1Bianca Rietbergen6-1976-197
84-1John Kuijpers6-4556-455
85-1Yvonne Heemskerk1-5595-1596-718
86 Floor Perquin5-1255-125
87-2Leni Janssen5-1265-126
88-2Christien Kruijsse-Kal1-2291-229