De titel Nederlands Kampioen MCR Recreanten 2025 valt toe aan de NMB-speler met het hoogste gemiddelde, behaald in de volgende acht toernooien:
Kongroverstoernooi (KT), Valentijnstoernooi (VT), Groen-gele Draak-toernooi (GGDT), Reus van Rotterdam (RvR), Zuiderzee toernooi (ZZT), Skôn Spel-toernooi (SST), Negen Poorten-toernooi (NPT) en Last Tile-toernooi (LTT).
Niet-gespeelde toernooien tellen mee voor het gemiddelde, met waarde 0 (nul).
Er tellen maximaal zes toernooien mee voor de eindlijst.
Voor vermelding op de eindlijst moet minimaal aan twee toernooien zijn deelgenomen.

 

Eindstand na het Last Tile-toernooi:

posnaamGEM.KTVTGGDTRvRZZTSSTNPTLTT
1Marlies van Leeuwen8331000937100022674451667651
2Peter van der Smitte727,67918107950128564872535
3Greet Gijsen719,7721746564774615538897488
4Kris van Kessel689,5938730968564231641860
5Hermine Lemmens658,767410007690154179538791
6Inez Janssens6166989054105810513590233
7Jeannette Bronsgeest606,6209476897326676920698
8Anja Buurman592,5088917987184607690
9Adriënne Zeevat591,646549223100667718977
10Elly Suderée585,6977000462359949767
11Anne Vandescheur582,144203089350333846628
12Lino Zuppelli560,558176282197795308047
13Henk van Evert556,5512286513613974770442
14Irmgard Lauxtermann555,46519680258590051814
15Iddy Oort543,9005380718846231930
16Corrie van der Noordt499,601908720308795205628
17Ton van Eekeren486,9279651462710082100
18Paul Hattem482930317002560923465
19Irene den Blanken445,8098459074202561030
20Gemma Lamers441,80959740001000581
21Marian Paap438,7022264108974104620
22Amunda van der Willigen426,5071400410487436512
23Marga van Voorst425,75583020806064115493
24Joyce Goddijn421060392310000000
25Rosa Boonman406,5860270667129513000
26Olav Smeets400,59538570290000302
27Roos van der Meer386,68371756150692000
28Erna Teeuwen377,7628587256001036920
29Ilse van Eekeren355,30921103903020500
30Monique Vollebregt343,83269520452333000
31Corryne Lubberts341,803971286564108210
32Arno van der Voort340,723698032320507950
33Irene Schreinemachers328,876700004627440
34Michel Lamers323,10333744000513349
35Sjannie Waalen313,6000009740907
36Sonja van der Voort302,911632038794903330
37Ria Poortman2960524718355179000
38Auktje Bussink293,5163778007774400
39Liesbeth Zijlman277,9744000923000
39Kees Borremans277,9000009230744
41Frans Winkels275,58140000769070
42Tineke Hattem270,81865080000256674
43Lilian Ryan266,64884440035903080
44Tonny van der Bie254,60143385007182820
45Marjan Ram245,7046020519404361790
46Herma van Mourik242,3000839006150
47Robin Mohan242068300769000
48Lilian Vermeulen227,90794265480000
49Marjon Kaaij220,9084104840000
50Rita Vernooij219,3000008970419
51Patricia Schilte217,730261900385000
52Ida van der Bij209,3884000000372
53Chris Hofkamp2043951272824190000
54Trees Mooren193000009490209
55Marion Hiemstra180,823336548700000
56Marlies Borremans176,3000008720186
57Yasira Wesseling173,8055600487000
58Margret Brouwer169,2605000004100
59Thera Sondervan166,700001000000
60Ans van der Ark152,9000000359558
61Enne Jan Hekma137,60825000000
62Koen van Dijk135,341911100282000
63Marije Lubbers127,80254004360770
64Ger Vos127,6535000231000
65Wendy Blok127042933300000
66Susan Seure122,2349000003850
67Bart Bosmans115,40000538261280
68Joke van het Schip106,94715943600000
69Herman Vernooij106,400000615023
70Ronald Brouwer104,5140000004870
71Hans Brüning82,3256238000000
72Dora van Ravensteijn68,3000001540256
73Nicky Stevens57,606300028200
74John Smulders55,201677161510260
75Renée Vroom50,800002600279