De titel Nederlands Kampioen MCR Competitie 2025 valt toe aan de NMB-speler met het hoogste gemiddelde behaald in de volgende zeven toernooien:
Kongroverstoernooi (KT), Valentijnstoernooi (VT), Groen-gele Draak-toernooi (GGDT), Reus van Rotterdam (RvR), Dutch Open (MDO), Skôn Spel-toernooi (SST) en het Negen Poorten-toernooi (NPT).
Niet-gespeelde toernooien tellen mee voor het gemiddelde, met waarde 0 (nul).
Er tellen maximaal zes toernooien mee voor de eindlijst.
Voor vermelding op de eindlijst moet er minimaal aan twee toernooien zijn deelgenomen.

 

Eindstand (gecorrigeerd 09-11-2025), na het Negen Poorten-toernooi:

posnaamGEM.KTVTGGDTRvRMDOSSTNPT
1Eveline Broers856,9661795818972573980915
2Twan van den Nieuwendijk839,6932651927817613902809
3Dennis Boekstaaf813,1797759855859707843766
4Luuk van Balkum789814831782296680882745
5Diana Westdijk783,79660087310008631000
6Joke de Jong746,3CO=7469640549893431894
7Yorick Bonnema7441000386964789973353319
8Martin van Thiel734,598300901920922681
9Eric van Balkum725,7729CS=62852742827941702
10Jacqueline Oudshoorn716,55937356731000CO=690608532
11Gerda van Oorschot701,223772398206271000638
12Yvonne van der Heide692,242498810000640804298
13Joyce Riekerk691,25599526189150549553
14Hanneke Morel680,1915518727268373824723
15Sandra van Wijngaarden673,47126638910693294787
16Marjan van den Nieuwendijk666,70446909563440706936
17Anton Kösters637,407714739308000851
18Ad van der Linden623,183115743639496096164
19Rika van Assendelft613,8610627800845107588213
20Annet Toxopeus605,24588438735356670255
21Olav Sommers596,7271783709239533667617
22Sabine Manten591,18649763453248670170
23Marjoleine Lips573,9373100041852134778443
24Pauline van der Linden571,289839858243745339660
25Jakko de Vries527,878031394505605690
26Marcel Tjon-a-Sam500,9203470745831160137596
27Floor Perquin485,954261465519790700
28Zeger de Jong485,7627554218155547627340
29Janet Visser485,794926556480333300
30Barry de Vos483,7048229170442720979
31Ronald Lammers471,428806367616534900
32Jack Main424,24416026910293412106
33Anneke Keyl421,43901332365774677250
34Nico Mulder417,747528955732307235468
35Gerard van der Bie410,50566309169187275957
36Gert van der Vegt395,252527738267600511
37Menno van Lienden386,85762476431006470
38Vera Bonnema382,101082006485070830
39Eva van Duijn374,1220301491850765383
40Ineke Koster356,7102578545254120196447
41Martin Dam347,8254229364775387780
42Oscar van den Nieuwendijk346,264434916428400392128
43Annet Kitslaar342,611942283647920000
44Jaap Croeze340,14074100380267216362
45Priscilla Hageman-So3383569607460255574
46Anita Neve314,5678120455634000
47Jeanine Vermeulen307,274636094401180
48Mieke Weber296,413694018200373149
49Bernadet van Schie275,90590600465000
50Anneke van Schie27349233791718000
51Wil Meijer-Kal261,50542001330894
52Jan Warbout260,6305699109451000
53Marianne Croeze259,569518101838033385
54Jeroen Meijer2570CO=38600280451426
55Rik Scholten255,78813253270000
56Ivar Bouwman244,93399040022700
57Antoinet Paap236,90040000745277
58Anja van Oorsouw231,30145007335100
59Leo Elferink219,903610958000
60Petra Elferink216,708920408000
61Marijke de Jong215,4169253182824059489
62Cisca Bazuin212,707470005290
63Wilma Engelsma211186458509113000
64Janco Onnink209,376300493000
65Piet Scholte209512412735920980
66Annie Hagman169,484716900000
67Grea Donk15808070141000
68Ria van der Voorn12132200000404
69Louis Holsbrink116,40036662000
70Aty de Groot91,517434099000
71Winnifred van Gils81,61531225570000
72Annette Kruijer76,5680145145315721
73Paul Deege54048735614700
74Hella Vermeij28,2858400000