Van den Nieuwendijk en Osinga zegevieren in Berlicum

Van den Nieuwendijk en Osinga zegevieren in Berlicum

Heiko Domann (2e) - Marjan van den Nieuwendijk (winnaar) - Martin van Thiel (3e)

Heiko Domann (2e) – Marjan van den Nieuwendijk (winnaar) – Martin van Thiel (3e)

Op een stormachtige zondag heeft Marjan van den Nieuwendijk de 8e editie van het Dertien Wezentoernooi gewonnen. Net als Eric van Balkum (Bamboe Acht) ging de topspeelster uit Bergschenhoek de vierde speelronde in met de maximale score van 12 punten. Ze wist in die laatste ronde twee punten aan haar totaal toe te voegen en dat bleek genoeg voor de toernooizege. Heiko Domann (Dld) en Martin van Thiel (Hoeksteen van Utrecht) kwamen in de laatste partij tot winst en bereikten zo nog het podium.

Bekijk ook het fotoalbum

Pos.NaamTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJP
1Marjan van den Nieuwendijk4156418344427214455
2Heiko Domann4114210344049614353
3Martin van Thiel1-194147467422913424
4Eric van Balkum4173413641861-8413411
5Gert van der Vegt49341551-56416313355
6Gerard van der Bie46941021248413257
7Chris Scheffler2126498415624712427
8Jacqueline Stoekenbroek417145927126012361
9Desiree Heemskerk45141370-119428712356
10Anton Kösters42421-1224745311330
11Zeger de Jong1-2184184412428111171
12Anja van den Bogaart1-112-8450412411155
13Harry Kal2-281-93483414311105
14Bert Claessen13041331-11048510138
15Ans Hoogland1-1141054681-641098
16Ad van der Linden1-842270-11541129216
17Eugenie Teunissen211-7325341509131
18Diana Westdijk431742030-1300-958295
19Dennis Boekstaaf21412812382358295
20Marian Peerdeman41572770-892268171
21Leni Janssen0-12521521942288137
22Janco Onnink41091-622231-36834
23Menno Deij- van Rijswijk4149251-1081-978-51
24Olav Sommers41931-401-141-57134
25Hanneke Morel1-480-44278488774
26Eveline Broers2421-1742000-178747
27Jose Hoogland-ten Have3580-15541760-907-11
28Foppe Bakker0-901-94342537-12
29Rudy Wong Chung2441-172-582127-19
30Oscar van den Nieuwendijk3582481-601-857-39
31Jaap Croeze1-1022134730-607-76
32Wil  Meijer4651-611-321-1277-155
33Aty de Groot1-642-34470-1497-169
34Menno van Lienden2-51-6210290623
35Jack'lien Pilgram2-1721190-872-1263
36Ronald Lammers0-630-17728541156-40
37Martha Pasterkamp0-804742610-1636-108
38Thea van Nuland2-70-10141120-1326-128
39Mattheu van Oorsouw0-2254741-81-1046-263
40Piet Scholte4442350-1610-1966-278
41Ria van der Putten1-182800-56272578
42Leo Elferink21091-1160-792485-38
43Pauline van der Linden0-194841-690-765-80
44Berry Heijn2301-811-621-435-156
45Yvonne van der Heide0-1220-18641911-425-159
46Neil Corne0-232210281-575-271
47Linda Mous0-1241-122451244-67
48Anja Oorsouw0-910-442742-404-101
49Jan Warbout1-612650-761-354-107
50Anneke Bakker0-1560-492352364-134
51Gerda van Oorschot0-650-1220-12641394-174
52Ciska Bazuin151-1041-141-624-175
53Annie Hagman2190-702210-1654-195
54Vera Drost2441-97180-1524-197
55Chris Janssen0-1662110-802214-214
56Petra Elferink2560-1942460-1244-216
57Jeroen Meijer0-1900-1830-7141464-298
58Anneke Keyl1-180-1260-1492783-215
59Annet Kitslaar2150-870-1441-223-238
60John Kuijpers1-770-901-181-663-251
61Inge van Laarhoven0-1512170-480-1062-288
62Nino Aringaneng1-531-250-1250-1252-328
63Yvonne Heemskerk1-1240-1131-1020-922-431
64Janie Nolten0-930-157110-1131-362
Marjoleine Lips (2e) - Ida Osinga (winnaar) - Pieter Bol (3e)

Marjoleine Lips (2e) – Ida Osinga (winnaar) – Pieter Bol (3e)

Bij de recreatieve spelers volgde Ida Osinga hetzelfde pad als de winnaar bij de competitielijn. Ook zij verzamelde in drie ronden 12 punten en moest vervolgens de tafelwinst in de laatste aan een ander laten. De speler van De drie seizoenen uit Almere werd op het podium geflankeerd door Marjoleine Lips (Bamboe Acht) en Pieter Bol (Schoon Spel), die allebei in dit jaar aan de toernooitafels debuteerden.

Pos.NaamTPMJP
1Ida Osinga14561
2Marjoleine Lips12242
3Pieter Bol11218
4Riny Zomers10152
5Jan Hagman10129
6Jolanda van Rossem10118
7Henny Woons10101
8Linda Geudens1026
9Michel Lamers9141
10Antoinette Kruijer8229
11Ineke Koster8-8
12Anita van Hoof7201
13Hermine Lemmens-Tan748
14Herma van Mourik728
15Irmgard Wartenberg7-76
16John van Amelsfort7-114
17Janny van der Meer614
18Luuk van Balkum610
19Ger Vos6-30
20Tonny van der Bie6-143
21Ed Woons6-150
22Elly Klaassen591
23Coby van Amelsfort510
24Sandra van Wijngaarden5-79
25Jakko de Vries5-110
26Fenne Schuurmans4-148
27Corrie van der Noordt4-158
28Franka de Vries4-187
29Auktje Bussink4-256
30Winnifred van Gils4-259
31Gemma Lamers4-365
32Ans Dalhuisen3-236
Door | 2016-11-22T17:13:57+00:00 21 november 2016|MCR, Toernooiuitslagen, Toernooiverslagen|0 Reacties

Geef een reactie