De Nederlands Kampioen wordt bepaald door de vier beste resultaten van de volgende zes toernooien op te tellen.
Sakura Taikai (ST), Natsu no Taikai (NnT), IJsselkade Midsummer Riiverview (IJMR), Oranda Sai Kou (OSK), Tsumo! (T!) en de Riichi Dutch Open (RDO).
De definitieve ranglijst vermeldt slechts spelers die de vereiste vier toernooien hebben gespeeld.

John Kuijpers

John Kuijpers

EINDSTAND
(met dank aan Janco Onnink)

  Ranglijst(best of 4)        
PosAchternaamSTNnTIJMROSKT!RDOTotaalBest of 4
1John Kuijpers310065008580028800-6900179200296500300.300
2Janco Onnink89400-140002900409006180044400225400236.500
3Nicole Haasbroek-370080400121800-324001590012600194600230.700
4Ad van der Linden9150035200-27700113400212400212.400
5Martijn Gulmans37600-2300100011240048500197200199.500
6Martijn Klaar7300-430088800176005150019000179900176.900
7Ans Hoogland3510056500659003100160600160.600
8Pauline van der Linden2890019300-11002410072300143500144.600
9Dimphy van Grinsven5380016700-9200-49001320053000122600136.700
10Janine van Wijk-1620019000-11410026600920007300121.400
11Dennis Boekstaaf-11040038300-25300-390040700-6060049.800
12Harry Kal5300-95200-564003670013200-10700-10710044.500
13Nino Aringaneng107400-6740049600-546003500035.000
14Cees van den Brink-2190050001400029000-171600-14550026.100
15Anneke Keyl10800-14800-72500148001800-69900-12980012.600
16Gerda van Oorschot79400-4290029900-5700094009.400
17Anneke Bakker2980046200-35800-3480054005.400
18Hanneke Morel-651002810075400-44100-67800-73500-5.700
19Eveline Broers99200-53600-50500-4700-9600-9.600
20Foppe Bakker-16600-7300-2440025100-23200-23.200
21Ton Rijnders-6100-104400-6000040700-83500-213300-108.900
22Yvonne Heemskerk-13200-53100-83200-7900-157400-157.400
23Trees Meijer-59600-2440043900-190900-231000-231.000
Volledige ranglijstOudAchternaamSTNnTIJMROSKT!RDOTotaalBest of 4
176John Kuijpers310065008580028800-6900179200296500296.900
220Janco Onnink89400-140002900409006180044400225400236.500
31-2Nicole Haasbroek-370080400121800-324001590012600194600230.700
484Ad van der Linden9150035200-27700113400212400212.400
561Martijn Gulmans37600-2300100011240048500197200199.500
63-3Martijn Klaar7300-430088800176005150019000179900176.900
74-3Ans Hoogland3510056500659003100160600160.600
85-3Dennis Bruggink150200150200150.200
9112Pauline van der Linden2890019300-11002410072300143500144.600
10122Dimphy van Grinsven5380016700-9200-49001320053000122600136.700
11165Sonja Meulendijk5780064700122500122.500
124230Janine van Wijk-1620019000-11410026600920007300121.400
13141Marianne Croeze5500-300612006640066.400
1413-1Sohana Ma Prem440065200-37006590065.900
152813Désirée Heemskerk29900-45700792006340063.400
1615-1Anja van Oorsouw608006080060.800
174528Dennis Boekstaaf-11040038300-25300-390040700-6060049.800
1817-1Jan Ketzer462004620046.200
194324Harry Kal5300-95200-564003670013200-10700-10710044.500
209-11Nino Aringaneng107400-6740049600-546003500035.000
2110-11Dicky Rep84900-514003350033.500
2218-4Marian Peerdeman290002900029.000
2319-4Cees van den Brink-2190050001400029000-171600-14550026.100
2421-3Cor Hoogland-14400-24600590002000020.000
253712Anneke Keyl10800-14800-72500148001800-69900-12980012.600
2622-4Gerda van Oorschot79400-4290029900-5700094009.400
2723-4Anneke Bakker2980046200-35800-3480054005.400
2826-2Hanneke Morel-651002810075400-44100-67800-73500-5.700
2924-5Eveline Broers99200-53600-50500-4700-9600-9.600
3029-1Annemieke Hesselink-Schouten-16500-16500-16.500
3130-1Ada Ketzer-de Wit-19800-19800-19.800
32331Foppe Bakker-16600-7300-2440025100-23200-23.200
3331-2Ieneke Marsidi-590026500-48900-28300-28.300
3425-9Leni Janssen22700-28300-24900-30500-30.500
35394Martha Pasterkamp-14100-5120025000-40300-40.300
3634-2Menno Deij-1500-37500-11500-50500-50.500
3735-2André Rijnders20400-6800-65500-51900-51.900
38380Annie Hagman-61400-61400-61.400
39401Diana van de Wetering-72300-72300-72.300
40411Cisca Bazuin-858005100-80700-80.700
4136-5Jaap Croeze-580005600-39800-92200-92.200
42442Gert van der Vegt-2840040500-111900-99800-99.800
4327-16Martin Rep-14000-92700-106700-106.700
44484Ton Rijnders-6100-104400-6000040700-83500-213300-108.900
45472Els Kuijpers-2400-24600-86800-113800-113.800
46493Yvonne Heemskerk-13200-53100-83200-7900-157400-157.400
4746-1Robert Bodde-80200-22400-56600-159200-159.200
4820-28Yvonne van der Heide-2810050100-196700-174700-174.700
4932-17Trees Meijer-59600-2440043900-190900-231000-231.000