Ranglijst MCR

Ranglijst MCR 2017-11-30T23:38:58+00:00

In 2017 wordt de Nederlands Kampioen vastgesteld aan de hand van de beste vijf scores die elke speler heeft behaald op de volgende 8 MCR-toernooien: Kongrovers-toernooi (KR), Valentijnstoernooi (VT), De Reus van Rotterdam (RvR), de Dutch Open (DO), het Skôn Spel-toernooi (SST), het Negen Poorten-toernooi (9P), de Rode Draak Twente (RDT) en het Dertien Wezen-toernooi (13W). Deze ranglijst is mogelijk eveneens bepalend voor kwalificatie voor het Wereldkampioenschap (datum en plaats nog te bepalen). De definitieve ranglijst vermeldt slechts spelers die de vereiste vijf toernooien hebben gespeeld.

EINDSTAND
(met dank aan Janco Onnink)

Uitleg:
De afkorting CO is vermeld bij spelers die gebruikmaken van de compensatieregeling voor organisatoren
Deze compensatie vloeit voort uit het NMB-toernooireglement en worden conform daaraan pas aan het eind van het jaar berekend en toegekend.

PosAchternaamKR VT RvR MDO SST 9P RDT 13 W Best of 5 
TPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJPTPMJP
1Menno Deij1035172111216184611023571941129016483661801
2Chris Scheffler9182112554-169194158441334811260631460
3Wil Meijer-Kal6752-281132861622910908-501337460929
4Pauline van der Linden1120991511122815363810413507591458
5Dennis Boekstaaf10121125754-18915134102096-7691664-229561205
6Anja van Oorsouw9171711114256133911124881906103551256
7Yvonne van der Heide10959362134335-261147528281541923
8Gerda van Oorschot5-37710369119130125745-751011495254843
9Pieter Bol9931031113114-281022854427
10Dimphy van Grinsven2-4074-11710184151717-534-1581134310.532553,5970
11Eric van Balkum112719,16 (CO)138135999-916-25-1751122653,161141
12Rudi Wong-Chung9-9512527124288-451811110112659511083
13Marjan van den Nieuwendijk112972-45782561428950125764-312501418
14Ans Hoogland112072-4343-3032010398795-105660501280
15Petra Elferink713991919-308717011190113691020850650
16Leo Elferink102113-2777-4719-30123167361136349896
17Janco Onnink6-27919210264165842,5-2277-14348870
18Luuk van Balkum849103987-15910191045-171-2291033748660
19Jacqueline Oudshoorn9609-2457-110925613.555147,5512
20Ad van der Linden101207194143163-1681329347755
21Martin van Thiel3-3165-13856216229132674-1843-394919347567
22Marianne Croeze729692952411-189122015-1288-5147514
23Twan van den Nieuwendijk7351233110-1677-65111284-26047262
24Diana Westdijk82367261127113836-1107-6546551
25Menno van Lienden1017591798-4391162-2091011146538
26Eveline Broers2-2901153761788-75111639.52336-34164245,51036
27Jaap Croeze125988738-4214803-650-56045644
28Cees van den Brink5-121126661210881237.51644,5279
29Sandra van Wijngaarden632133637-826-452112476-1336-1756.5-20243,5358
30Olav Sommers1-3827-956-73162806-1687506.56842,5230
31Jack'lien Pilgram710491429-4743-2697-104-2211043742199
32Eugenie Teunissen7-295-8987012-284-164105042-26
33Aty de Groot6-279-1134-24214-2635-984-1796-307-21942-652
34Vera Drost4-2116-307-119-2577-235-2094-17742-918
35Jan Warbout113746-668853-6704-1586-29830837241832
36Anneke Keyl8118161527-175-3025-25041-299
37Oscar van den Nieuwendijk7525-1045-669-364102147-1437-6440-305
38Jeroen Meijer6-1453-2914-20110-3574-1717-291128138-421
39Ronald Lammers6847-16161812-685-1276-504-2276-18237-177
40Mattheu van Oorsouw1-4108-4310-3082-3285-1398-325-21136-733
41Ria van der Putten6-546-1007-5477646-199-1735-573
42Nino Aringaneng6495-1803-25811825-1467-751-4392-24234-270
43Herma van Mourik6-1332-40012986-886-7132-594
44Tonny van der Bie7-1895-1887408.5934-33331,5-577
45Gerard van der Bie7-775-934-1998489725-144,5-8031-186
46Hanneke Morel3-4453-2756716-8844-1916-15399031-1067
47Foppe Bakker6-37101345-54761-36829-319
48Anneke Bakker5-95-1001-5517-418-126-702
49Janie Nolten81801-5313-1565-3552-4566-453-19125-567
50Annet Kitslaar2-4125-1985-2214-65478723-1398
51Gert van der Vegt4 (CO)-1564-1465-1055-32-37020-780